Mermerit Nedir

Mermerit mutfak tezgahı ve banyo tezgahları başta olmak üzere duvar kaplamaları gibi bir çok alanda yaygın kullanılan bir malzemedir.

Tercih edilme sebebleri, yekpare tek parça üretilebiliyor olması arka süpürgelikleri ve ön pezvaz çitaları, lavabosu tek parça yekpare üretilebildiği için ileriki zamanlarda kullanım sürecinde alta su kaçırma ve atma çıkma gibi sorunlar yaşatmaz bu nedenle birçok kullanıcı kesinlikle mermeriti tercih etmektedir.

Mermeritin yaygın bir şekilde tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise mudail malzemelere nazaran daha ekonomik olmasıdır fiyat olarak granit ve kuvars gibi malzemelerden çok daha ucuz ve ekonomiktir.

Mermerit üzerine dökülen yağ, asit, kola, yoğurt suyu, limon suyu, çay, ve asitli temizleyiciler gibi sıvılardan etkilenmez. leke tutmaz kolay temizlenir. Leke, kir, baktari, vb şeyler oluşmasına olanak vermez.

İstenilen her çeşit renk üretilebilir. solmaz renk değiştirmez.

Mermerit yapısı itibariyle zaman geçtikçe serleşen ve mukavemetini artıran yapıya sahip olduğu için. çok uzun ömürlüdür müşterilerimizden gelen bilgilere göre 10 yıl ila 30 yıl arasında kullanan müşterilerimiz var.

Mermerit Yaptırmayı düşünüyorsanız izmir de ve yakın ilçe ve illerinde iseniz bizimle iletişime geçerek bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

Nokta design Tel: 05436740153

Nokta Design Adres : 2371 sokaqk no: 4/1 buca kaynaklar İZMİR

sahte kalınlık beyaz. mermerit mutfak tezgahı
sahte kalınlık beyaz. mermerit mutfak tezgahı