Gaziemir mermerit mutfak tezgah imalatı 05436740153

Gaziemir de oturuyorsanız veya gaziemir bölgesinde mermerit tezgah veya herhangibi bir mererit ürüne ihtiyacınız varsa  nokta mermerit gaziemir bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. 

Tel & Whatsapp : 05436740153

Gaziemir de Nokta mermerit izmir tüm ilçelerinde ve yakın illerde mermerit mutfak ve banyo tezgah imalatı. Tel :05436740153

Gaziemir de mermerit yapan konusunda uzman usta arıyorsanız doğru yerdesiniz izmir bucada faaliyet gösteren nokta mermerit izmir de tüm şehirlerine mermerit imalat ve montaj hizmeti vermektedir. 

  • Adres : 2371 sokak. No: 4/1 Zafer Mahallesi Buca İZMİR
  • Tel & WhatsApp : +905436740153
  • Eposta: erol.o@live.ru

Mermerit Nedir

Mermerit mutfak tezgahı ve banyo tezgahları başta olmak üzere duvar kaplamaları gibi bir çok alanda yaygın kullanılan bir malzemedir.

Tercih edilme sebebleri, yekpare tek parça üretilebiliyor olması arka süpürgelikleri ve ön pezvaz çitaları, lavabosu tek parça yekpare üretilebildiği için ileriki zamanlarda kullanım sürecinde alta su kaçırma ve atma çıkma gibi sorunlar yaşatmaz bu nedenle birçok kullanıcı kesinlikle mermeriti tercih etmektedir.

Mermeritin yaygın bir şekilde tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise mudail malzemelere nazaran daha ekonomik olmasıdır fiyat olarak granit ve kuvars gibi malzemelerden çok daha ucuz ve ekonomiktir.

Mermerit üzerine dökülen yağ, asit, kola, yoğurt suyu, limon suyu, çay, ve asitli temizleyiciler gibi sıvılardan etkilenmez. leke tutmaz kolay temizlenir. Leke, kir, baktari, vb şeyler oluşmasına olanak vermez.

İstenilen her çeşit renk üretilebilir. solmaz renk değiştirmez.

Mermerit yapısı itibariyle zaman geçtikçe serleşen ve mukavemetini artıran yapıya sahip olduğu için. çok uzun ömürlüdür müşterilerimizden gelen bilgilere göre 10 yıl ila 30 yıl arasında kullanan müşterilerimiz var.

Mermerit Nasıl Temizlenir

Mermerit mutfak ve banyo tezgahlarını temizlemek için domestos (çamaşır suyu) kullanabilirsiniz. Domestosu bir mikrofiber bez üzerine dökerek tezgahınızın gerekli yerlerine sürüp, 5-10 dakika bekledikten sonra su ve bezle temizleyebilirsiniz.

Mermerit temizlemenin bir diğer yolu; su ve karbonattır. Bir kapta karıştırılan su ve karbonatı, tezgahınızdaki lekeli yerlere sürüp streç filmle üzerini kapattıktan sonra 24 saat bekleyip yıkayabilirsiniz.

Mermerit üzerine dökülen yağ, asit, kola, yoğurt suyu, limon suyu, çay, ve asitli temizleyiciler gibi sıvılardan etkilenmez. leke tutmaz kolay temizlenir. Leke, kir, baktari, vb şeyler oluşmasına olanak vermez.

Mermerit Fiyatları Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

Mermerit fiyatları ülkemizde yaşanan enflasyon nedeniyle süreki değişken olduğu için bu makalede rakam belirtmeyeceğiz.

Kısaca söylemek gerekirse fiyatlar bulunduğunuz şehire göre değişkenlik gösterdiği gibi projenize bağlı olarak yapılacak çalışmanın ölçüsüne göre, modeline göre, uzaklık yakınlık derecesine göre değişkenlikler gösterebilir.

Mermerit fiyat hesaplamak için bilinmesi gereken nokta; mutfak tezgahları genişlikleri büyük çoğunluğu 60cm ila 65cm arasında standarttır bu nedenle hesaplamada genişlik standart dışı olmadıkça hesaplanmaz.

Tezgahın uzunluk ölçüsü ölçülerek metretül birim fiyatı ile çarpılarak toplam fiyat elde edilir. Örneğin mermer tezgahınızın uzunluğu 275cm ise metretül güncel fiyatının 1000TL olduğunu varsayarsak tezgahınızın toplam fiyatı 2750TL olur.

Mermerit Nasıl Yapılır Hammaddesi Nedir?

Mermerit yapımında kullanılan ana hammaddeler mermerden üğütülerek mikronize edilmiş mermer tozu ve polyester reçinesidir ayrıca katalizör ve renk pikmentleri kullanılır.

Mermerit için özel hazırlanmış kalıplar üretilmek istenen ürünün şeklindedir. Mermer tozu ve polyester reçinesi karıştıralarak elde edilen özel karışım kalıbın üzerine dökülür ve kurumaya bırakılır. ortalama hava şartlarına bağlı olarak 1 ila 2 saat arasında kalıptan çıkartılır ve montaja hazırlanır.

Mermerit yüzeyinde kullanılan özel bir jel sayesinde mermerit yüzeyden leke emmez kir tutmaz ve kolay temizlenebilirlşik olanağı verir

mermerit mutfak tezgah imalatı

mermerit siyah simli

Nokta mermerit izmir

mermer. görünümlü beyaz mermerit mutfak tezgahı

siyah damarlı beyaz

nokta mermerit izmir

simli mermerit mutfak tezgahı

simli gri mermerit

nokta mermerit izmir

mermer. görünümlü siyah mermerit mutfak tezgahı

beyaz damarlı siyah

nokta mermerit izmir

beyaz zemin gümüş sim mermerit mutfak tezgahı

simli beyaz

nokta. mermerit izmir

gümüş yapraklı siyah mermerit banyo lavabo tezgahı

gümüş simli siyah banyo

nokta mermerit izmir

düz meyaz mermerit banyo lavabo tezgahı elips evye

düz beyaz

nokta mermerit izmir

simli beyaz

nokta. mermerit izmir

beyaz zemin siyah damar mermerit mutfak tezgahı

damarlı beyaz mermerit

nokta mermerit izmir